At Tablo Modelleri

Tabloların birbirinden farklı üretim şekilleri vardır. Bu tablolar, el ile yapıldığında akrilik boya veyahut da yağlı boya olarak anılmaktadır. Fakat bundan farklı olarak dijital makineler ile de baskı yapılabilmektedir. Bu baskı yöntemi ile de kanvas tablolar ortaya çıkmaktadır. Günümüzde de genellikle dijital baskı ile oluşturulan tablolar tercih edilmektedir.

KANVAS TABLO SEÇENEKLERİ NELERDİR?

Tarihsel kanvas tablolar ise genellikle içerisinde tarihsel dokuları barındırmaktadır. Dijital baskı kullanılarak oluşturulan tablolarda çoğunlukla Mustafa Kemal Atatürk’ün profili işlenmektedir. Buna karşılık olarak da bu tablo modeline daha çok talep gösterilmektedir. Birbirinden farklı ünlülerin, tanınmış kişilerin profilleri ve siluetleri de bu tablolara eklenebilmektedir. Tarihsel dokuları içerisinde barındıran ve dini semboller içeren kanvas tablolar da kişilerin isteğine göre hazırlanabilmektedir. Satışta bulunan tüm ürünlerimiz için Kanvas Tablo Galerisi sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Modern tablolar arasında ise daha çok Retro ve Vintage çizimleri içeren kanvas tablolar tercih edilmektedir. Modernliğin başlıca unsurlarından olan siyah beyaz çizimler de dijital cihazlar aracılığı ile bu tablolara basılmaktadır. Modernlik dendiğinde akla gelen nü çizimler ve sürrealist çizimler de cihazlar aracılığı ile kanvas tablolara aktarılabilmektedir. Kanvas Tablo Fiyatları ‘nı ve modellerini inceleyebilirsiniz.

Kanvas tablo seçilirken çoğunlukla kullanılacak alana göre çizim tercih edilmelidir. Tarihi, dini ve modern sembollerin içerisinde yer aldığı kanvas tablolar, daha dikkat çekicidir ve bulunduğu mekâna farklı bir hava katmaktadır. Bu sebeple de dijital baskı kullanılarak oluşturulan tablolarda, mekân ve tablo ilişkisi gözetilmelidir.

 AT TABLO MODELLERİ

Atlar özgürlüğün simgesidir. İnsanlar ata baktıkça huzuru, özgürlüğü hatırlarlar. İnsanlar ata bakmaktan keyif alırlar. İl at tablosu 1937 yılında Picasso tarafından yapılmıştır. Bu tablo en ünlü at tablosudur. Yapılmasının sebebi ise İspanya iç savaşındaki mızrakla yaralanmış beyaz bir attan etkilenerek at tablosu yapmıştır. Bu durum Picasso’yu çok etkilemiş ve at tabloları yapmaya başlamıştır. Picasso’dan etkilenen ressamlar ise at tabloları yapmaya başlamıştır. O zamandan sonra insanlar at tabloları almaya başlamıştır.

KANVAS YAĞLI BOYA TABLO MODELLERİ

Beyaz at tabloları geçmişte de çok ilgi görmüştür. At seven insanların çoğunluğu evine yağlı boyalı at tabloları almaya başlamıştır. At tabloları günümüzde de çok tercih edilmektedir. At tabloları özgür ruhu, özgünlüğü hissettirmektedir.Yağlı boyalı at tabloları, kanvas tablolarda da at figürleri vardır. At tabloları yağlı boya şeklinde de yapılmaktadır. Yağlı boya tekniği, at tablolarına çok yakışmaktadır ve en çok tercih edilenidir. Farklı şekillerde at tabloları bulunur. Tek başına at, çoklu at, atın üzerine insan biçimde yapılan portreler vardır. Yani çok sayıda ve çeşitte at tablosu yapılmaya başlanmıştır. İnsanların en çok tercih ettiği ise beyaz at tablolarıdır. Parçalı olan at tabloları da tercih edilmektedir. Evinizin dekoru eğer spor şeklinde dekore edilmişse o halde beyaz at tabloları tam size göre.

EVLERDE NEDEN AT TABLOLARI SEÇİLMELİDİR?

Evlerde beyaz at tabloları tercih edilmelidir. Çünkü beyaz at asil bir hayvan olduğu için evin içinde de modern bir görünüm sunmaktadır. Evlerinizde modern ve dikkat çekici bir görünüm elde etmek istiyorsanız beyaz at tablolarınızı incelemenizi öneririm. Beyaz at resmi evinize sakinlik ve ferahlık getirecektir. Huzur getirecektir. Baktıkça sakinleşeceksiniz. O yüzden herkesin evinde mutlaka ama mutlaka beyaz atlı yağlı boya portresi olması gerekir. Beyaz at ve siyah atın yan yana olduğu tablolarda ilgi çekmektedir. Sevdiklerinize özgürlüğümüzün simgesi olan beyaz at tablolarından alabilirsiniz. Onları bu hediyeyle mutlu edebilir, beğendi beğenmedi derdini ortadan kaldırabilirsiniz. Eminiz ki, her insan özgürlüğü sever ve hissetmek ister. O halde bu hediyelik beyaz at tabloları tam size göre.

 

WhatsApp
//