Ev Alanlara Hediyelik Tablolar

Ev Alanlara Hediyelik Dekoratif Tablolar

Ev alanlara armağan edilen dekoratif tablolar, ev dekorasyonu içerisinde sizden kalacak bir anının muhafaza edilmesini sağlar. Tablolar kullanışlı ev hediyeleri arasında yer alır ve evin dekorasyonu için salon, mutfak ve yatak odalarında değerlendirilirler.

Yeni ev alanlara hediyelik dekoratif tablolar, kanvas tablo modelleri, yağlı boya tablo modelleri ve parçalı tablo modelleri arasından seçilebilir. Tüm modeller arasında yer alan farklı renk ve doku özelliğine sahip tablo seçenekleri ile sevdiklerinizin ev dekorasyonuna en uygun tabloları bulunup, hediye edebilirsiniz. A kalite olarak bizler, ürün yelpazemizde yer alan farklı tablo çeşitleri ile sizlerin en doğru hediyeyi bulmanıza yardımcı oluruz. Yeni ev alanlara güzel bir hediye olarak verilebilecek tablo çeşitleri hakkında detayları, sizler için alt başlıklarda sunuyoruz.

Yeni Ev Alanlara Hediyelik Dekoratif Kanvas Tablolar
Yeni ev sahiplerine armağan dekoratif kanvas tablolar, büyük veya küçük ölçütlerde tercihler ile hediye edilebilir. Özellikle renkli dekorasyon ayrıntıları ile oluşturulan evler için, sayfamızın ürün yelpazesinde yer alan renkli soyut kelebek ve soyut renkli kadın tabloları, ideal ürünlerdir. Ev hediyesi tablo seçerken, tercih edebileceğiniz kanvas tablo çeşitlerini şu şekilde sıralarız:

· Küçük boyutta dekoratif kanvas tablolar,

· Büyük boyutta dekoratif kanvas tablolar,

· Modern çizimler ile tasarlanan kanvas tablolar,

· Soyut kanvas tablolar, hediye olarak tercih edilir.

Küçük boyutta kanvas tablo modelleri ile küçük duvarlarda şık bir görünüm elde edilir. Büyük boyutta kanvas tablolar ile duvarlarda çarpıcı ve modern bir tasarım detayı oluşturulur. Modern tablolar ile modern mobilyalara sahip olan evlerde, bu temaya eşlik eden doğru aksesuar kullanımı sağlanır. Soyut kanvas tablolar ile yaratıcı ve hiçbir zaman modası geçmeyen bir ev dekorasyonu elde edilir.

Yeni Ev Alanlara Hediyelik Dekoratif Parçalı Tablolar

Yeni ev sahiplerine armağan dekoratif parçalı tablolar, salon duvar dekorasyonu için tercih edilebilecek en ideal tablo çeşitleridir. Parçalı tablolar ile yaratıcı duvar dekorasyonları yapılır. Parçalı tablolara bakıldığında, tablo üzerinde resmedilen çizim derin bir görünüme sahiptir. Bu özellikleri ile parçalı tablolar, ev dekorasyonunda dikkat çekici ayrıntıların yakalanmasına olanak sağlarlar. Parçalı tabloların duvarda kullanımı ile dekorasyona kazandırılan özellikleri şu şekilde sıralarız:

· Parçalı tablolar, salonda bulunan diğer tablo çeşitleri ile uyumlu olarak seçildiğinde, bütünlük oluşturan bir dekorasyon teması yaratılır.

· Parçalı tablolar, koltukların tam üzerinde kullanılarak, modern ve şık bir salon dekorasyonu oluşturulur.

· Parçalı tablolar ile ev dekorasyonunda yaratıcı, dikkat çekici ve dinamik bir görünüm elde edilir.

Sayfamız ürün yelpazesinde yer alan tropikal flamingoların ve menekşelerin resmedildiği parçalı kanvas tablo modelleri, yeni ev alanlara hediyelik dekoratif tablolar vermek için yapılan seçime uygun ideal ürünlerdir.

Yeni Ev Alanlara Hediyelik Yağlı Boya Tablolar

Yeni ev sahiplerine armağan yağlı boya tablolar, evin her odasında kullanılabilme özelliğine sahiptirler. Yağlı boya tablolar, tablo çeşitleri arasında bir klasiktir. Yağlı boya tablo, asıldığı her duvarda, etkileyici bir dekor görünümü oluşturur. Evin farklı bölümlerine uygun hediyelik yağlı boya tablo seçimlerini şu şekilde sıralarız:

· Mutfaklar için ideal hediyelik tablolar, meyve, çiçek, vazo gibi obje çizimlerinin yer aldığı, renkli yağlı boya tablolarıdır.

· Salonlar için ideal hediyelik tablolar, obje, manzara ve soyut çizimlerin resmedildiği canlı renklere, siyah beyaz renklere, ahşap renk detaylarına sahip olan tablolardır.

· Yatak odası dekorasyonu için ideal hediyelik yağlı boya tablolar, dinlendirici doğa manzaralarının yer aldığı veya aşk ve sevginin soyut biçimde resmedildiği tablolardır.

Sayfamızın ürün yelpazesinde yer alan, Renkli Soyut Çiçekler, Gold Varak Çiçekler, Lake Village, Kadın Ve Mavi Gül, Kadın Ve Flamingo, Vazoda Güller isimleri ile adlandırılan yağlı boya tablo çalışmaları, hediye olarak ideal yağlı boya tablo seçimini yapmanıza fikir sunar.

Yeni Ev Alanlara Hediyelik Parçalı Tablolar

Yeni ev sahiplerine armağan parçalı tablolar, küçük veya büyük duvarlarda şık bir dekor yaratılmasını sağlarlar. Parçalı tablolar, yaratıcı tasarımları seven kişilere yönelik bir hediyedir. Parçalı tablolar kullanılarak ev dekorasyonunda zamansız olarak adlandırdığımız, asla modası geçmeyen dekor ayrıntıları elde edilir. Parçalı Tabloların kullanılabileceği yerleri şu şekilde sıralarız:

· Salonlarda bulunan koltuğun tam arkasına asılarak, dinamik ve modern bir duvar dekorasyonu elde edilir.

· Parçalı tablolar uzun girişe sahip evlerin, hollerine asılarak etkili bir dekor elde edilir.

· Parçalı tablolar, yatak başlıklarının tam üstüne gelecek şekilde duvara asılarak, yatak odasında etkili bir dekor elde edilir.

Yeni ev alanlara hediyelik dekoratif tablolar vermek için https://www.elitticaret.net/ adresli sayfamızı ziyaret ederek, kaliteli ve yaratıcı ürün yelpazemizi inceleyebilirsiniz. Hayallerinizde yer alan hediye tabloyu bulup, güvenilir hizmet anlayışımızdan faydalanarak sipariş verebilirsiniz. Bizler sizlerin en kaliteli ve en farklı modellere ve temalara sahip olan tablo çeşitleri ile buluşmanız için hizmet sağlarız.
 

Etiketler: Yeni Ev Alanlara Hediyelik Dekoratif Tablolar.

WhatsApp
//