Ev Girişlerinde Tablo

Tablo Düzenlemenin Püf Noktaları

 

Tablo düzenlemenin önemli noktaları arasında tabloların birbirleri ile yakaladığı uyumun göz önünde bulundurulması yer alır. Aynı duvar üzerine birden fazla tablo asılacak ise bu tablolar tema açısından veya renk özellikleri açısından uyumlu seçilmelidir.

Kanvas tabloların yer aldığı bir duvara, birden fazla tablo asılarak dekor sağlanacaksa, diğer tabloların seçimleri de kanvas olarak yapılır. Tablo düzenlemenin püf noktaları arasında asılan tabloların birbiri ile uyum içinde olması gerektiğini bilmek yer alır. Bu detaylar dekorasyonda uyumun yakalanmasına ve bütünlük sağlanmasına yardımcı olur. Evin farklı bölümlerine dair tablo düzenlemenin püf noktalarını ve farklı tablo çeşitlerine uygun duvar düzenlerinin nasıl sağlanacağını, alt başlıklarımızdan öğrenebilirsiniz.

 

Salonlarda Tablo Düzenlemenin Püf Noktaları

Salonlarda tablo düzeninin önemli noktaları arasında tablonun nereye asılacağının belirlenmesi yer alır. Tablo asma yönteminin doğru yapılması ile tablo dekorasyonda ön plana çıkarılır. Salon dekorasyonunda tablonun öne çıkması isteniyor ise dikkat edilecek noktalar şu şekilde sıralanır:

·Dekorasyonda, odak noktasının tablo olması isteniyorsa, tablo salonda bulunan şöminenin üst kısmına asılır.

·Dekorasyonda, odak noktasının tablo olması isteniyorsa tablo, salonda bulunana en geniş koltuğun arkasında yer alan duvara, ortalanmış bir şekilde asılır.

Bu düzenleme şekilleri için kullanılacak tablolar, soyut kanvas tablolar ve yağlı boya tablolar arasından seçilebilir. A Kalite olarak bizler, salonlarınızda odak noktası haline getirebileceğiniz, şık ve yaratıcı tabloları sizler ile buluşturuyoruz. Ürün yelpazemizde yer alan soyut kanvas tablolar ve yağlı boya tablolar ile salon duvarlarınızda etkileyici bir dekor elde etmeniz için hizmet veriyoruz.

 

Ev Girişlerinde Tablo Düzenlemenin Püf Noktaları

Ev girişlerinde tablo düzeninin önemli noktaları arasında yaratıcı tabloların bu bölümleri asılması gerektiği yer alır. Evlerin girişleri, tablo düzenlemenin püf noktaları ile hazırlanması gereken, ev dekorasyonu hakkında ilk izlenimin sunulduğu yerlerdir. Tablo asma fikirleri kullanılarak, ev girişlerinde şık bir dekor görünümü elde edilir. Giriş bölümünde tablo yerleştirme düzenlerini şu şekilde sıralarız:

·Ev girişinde tablolar farklı ölçülere sahip yapılar ile tek bir duvara asılabilir. Bu düzenleme şeklinde tablolar arası mesafeler ve tabloların sahip olduğu renk seçenekleri birbirleri ile uyum içerisinde olmalıdır.

·Ev girişinde, kapının hemen önünde bulunan duvara büyük ölçülerde sanatsal, soyut kanvas veya yağlı boya tablolar asılabilir. Bu tablolar asılırken duvarın yeterli genişliğe sahip olup olmadığı göz önünde bulundurulmalıdır.

·Tabloların daha çarpıcı bir dekora yaratması için spot ışıklar ile duvar panellerine dekor sağlanabilir.

Bu düzenleme seçenekleri için kullanabileceğiniz klasik ve sanatsal temalı kanvas, yağlı boya tablolar ürün yelpazemiz içerisinde sizlere sunulur. Sayfamızdan inceleyebileceğiniz, manzara temalı, kadın figürleri temalı, etnik figürler temalı, soyut çizim temalı kanvas ve yağlı boya tablolar, ev girişlerinde uygulayacağınız tablo düzenleme işlemleri için uygun ürünlerdir.

 

Kanvas Tablolara Uygun Duvar Düzeni

Kanvas tablolar için duvar düzeni belirlenirken, kanvas tabloların nasıl bir duvar genişliğine asılacağı detayına dikkat edilmelidir. Kanvas tabloları için ayarlanacak duvar düzeninde dikkat edilmesi gereken püf noktaları şu şekilde sıralanır:

·Kanvas tablolar tek bir duvara asılacak ise tablolar arası mesafeler düzgün ayarlanmalıdır.

·Kanvas tablolar aynı duvara asılacaksa, tablolar arası tema veya renk uyumu dikkate alınarak tablo tercihleri yapılmalıdır.

·Kanvas tablolar dekorasyonda odak noktası olarak kullanılmak istendiğinde, büyük ölçülere sahip tek bir kanvas tablo, yeterli duvar genişliğine sahip bölgeye ortalanarak asılmalıdır.

Bu düzenleme yöntemleri için farklı ölçülere veya aynı ölçülere sahip orta ebatta kanvas tablolar seçilerek, aynı duvar üzerinde dekor sağlanır. Sizlere sayfamız içerisinde sunduğumuz etnik temalı kanvas tablolar, aynı duvar üzerinde kullanıma uygun tablo modelleridir. Bu modeller birbirleri ile uyumlu renk detaylarına ve temalara sahiptir. Soyut çalışmalar ile ürün yelpazemizde yer verdiğimiz kanvas tablolarımız ise, dekorasyonda odak noktası olarak kullanılabilirler.  A Kalite olarak bizler, sizlerin ev ortamlarınızda en yaratıcı tablolar ile dekor sağlamanıza yardımcı oluruz.

 

Yağlı Boya Tablolara Uygun Duvar Düzeni

Yağlı boya tablolar için duvar düzeni oluşturulurken, yağlı boya tabloların ön planda yer almasına özen gösterilir. Yağlı boyalar tablolar zamansız ve asla eskimeyen sanatsal dekorasyon ürünlerindendir. Yağlı boya tabloların duvar düzeninde dikkat edilecek ayrıntıları şu şekilde sıralarız:

·Özellikle soyut ve manzara detaylı yağlı boya tablolar, salonlarda geniş duvarlara asılmalıdır.

·Yağlı boya tablolar asılırken duvar düzeninde etkileyici ve yaratıcı tablo çerçeveleri kullanılabilir. Bu çerçevelerin kullanımı tablo düzenlemenin püf noktaları arasında yer alan bir yöntemdir.

·Tablonun bulunduğu duvarın çevresinde, modern temada aydınlatmalar kullanılabilir. Bu püf noktalarına dikkat edilerek, ev dekorasyonunda etkileyici ve modern tasarıma sahip köşeler yaratılır.

Salonlarınızda etkili bir dekorasyon sağlayacak yağlı boya tablolar, sizlerle buluştuğumuz https://www.elitticaret.net/ adresimiz üzerinde bulunan ürün yelpazemiz içerisinde, sizlere sunulur. Ev dekorasyonunuza en uygun ve en yaratıcı temalara sahip yağlı boya tablolar, bizlerin sağladığı güven ile sitemiz üzerinden sipariş edilir. Sizde hayalini kurduğunuz ve zamansız çizimlere yer verilen yağlı boya tabloları, sayfamız üzerinden bularak, sipariş verebilirsiniz.

 

Etiketler: kanvas tablo,kanvas tablolar,tablo,tablolar

WhatsApp
//