Kanvas Duvar Saatleri

Kanvas Duvar Saatleri

Kanvas duvar saati ev dekorasyonunun önemli parçalarından biridir. Kanvas duvar saatleri kaliteli ve tasarım özellikte olduğu sürece evin temasını tamamlayacaktır. Ev duvarlarının boş durması, evin sıcaklığını kaybetmesine yol açar. Bundan dolayı tüm tasarım ve dekoratif evlerde duvarların doldurulması sağlanır. Kanvas duvar saatleri  ev dekorasyonu için tamamlayıcıdır. Özellikle kanvas tablo saat 5 parçalı modelleri duvardaki hoş görüntüsü ile tercih edilmektedir. Özellikle son zamanların en popüler parçalarından biri olan duvar saati, zaman içerisinde kanvas olarak kullanılmaya başlamıştır.

Kanvas Duvar Saati Çeşitleri Nelerdir?

Kanvas duvar saatleri çeşitleri oldukça farklıdır. Farklı boyutlarda tasarlanan kanvas duvar saatleri 3 parçalı ya da 5 parçalı olarak tasarlanmaktadır. Özellikle farklı modelleri ve ebatları ile ön plana çıkmaktadır. Özellikle tercih edilen kanvas duvar saat çeşitleri ve tasarımları ise:

· Manzara,

· Portre,

· Doğa,

· Kült ressamların desenleri,

· Geometrik desenler,

· Farklı renk paletleri olarak tasarlanmaktadır.

Kanvas duvar saatleri özellikle kolay şekilde monte edilmektedir. Kolay taşınabilir özellikte olmasıyla da tek başınıza dahil monte işlemlerini tamamlayabilirsiniz. İşlevsel olmasının yanı sıra dekoratif özelliği ile zamanı öğrenmek hiç bu kadar şık olmamıştı.

Kanvas Duvar Saati Nasıl Seçilmeli?

Kanvas duvar saati seçimi yaparken zevk ve stilinize en uygun modele karar verebilirsiniz. Tasarımı dışında özellikle dikkat etmeniz gereken elbette kalitesi ve saat mekaniği olacaktır. Kaliteli olan kanvas duvar saatlerini senelerce, hiçbir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Kanvas duvar saati özellikleri ise:

· Sitemizden satın alabileceğiniz kanvas duvar saatleri yüksek çözünürlüklü görsellerle hazırlanmaktadır.

· Aynı zamanda fırınlanmış ahşap şase ile üretilmektedir.

· Hiçbir kanvas duvar saatinde sağlığa zararlı bileşenler bulunmaz.

· Özel olarak koruyucu malzemeler ile kaplanan bu tablolar, zaman içerisinde yamulmaz ya da esnemez.

· Temizlenmesi de oldukça kolay olmaktadır.

· Bez ya da toz alma aparatları ile temizlenmesi yeterli olacaktır.

· Tablo üzerinde kullanılan görsellerde zaman içerisinde herhangi bir kayıp da meydana gelmez.

· Kanvas duvar saatlerimizin tamamı yüzde yüz yerli üretimdir.

Kanvas Duvar Saati Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Kanvas duvar saat seçimi için öncelikli olarak kaliteye dikkat etmeniz gerekmektedir. A Kalite olarak tüm ürünlerimizi birinci kalitede, tamamen yerli olacak şekilde tasarlamaktayız. Ev ya da ofisleriniz için duvarlarınızı süslemek adına kanvas duvar saati tercih edeceksiniz:

· Özellikle işyerlerinde duvarlar genellikle açık renkli olduğu için pastel tonlarında tasarlanan kanvas duvar saatleri oldukça şık duracaktır.

· Bembeyaz duvarların canlanması için doğa temalı, farklı renklerle tasarlanmış kanvas saatler oldukça tercih edilmektedir.

· Parçalı olan kanvas duvar saatleri özellikle boş duvarların doldurulması için önem teşkil etmektedir.

· Farklı boyut seçimler ile en kaliteli kanvas duvar saatlerini sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.

Kanvas Duvar Saati Fiyatları Nedir?

Kanvas duvar saatleri fiyatı sitemiz üzerinden en uygun şekilde sizlere sunulmaktadır. Dekoratif duvar saatleri arıyorsanız, doğru adres olarak sizlere maksimum kaliteyi en uygun fiyatlarla www.elitticaret.net  üzerinden sunuyoruz. Farklı model ve tasarımları ile duvarlarınızın şıklığını tüm odaya yansıtmak için zevkinize en uygun modelleri seçebilirsiniz. Özellikle duvar kağıtları ile kaplı yerler için daha sade ve ahşap görünümlü modellerimize göz atabilirsiniz. Şıklığı ve tasarım etkisini kısa sürede yakalamanızı sağlayacak olan kanvas duvar saatleri ile hem iş yerleriniz için hem de evleriniz için aradığınız dokunuşu yakalayabilirsiniz. 

Etiketler: kanvas duvar saatleri,duvar saatleri,kanvas tablo,kanvas tablolar

WhatsApp
//