Salon Dekorasyonu

Salon Dekorasyonunda Yaratıcı Fikirler

 

Yaratıcı fikirlere sahip salon dekorasyonu ile evin en çok vakit geçirilen bölümü olan salonlar, şık bir görünüme kavuşturulur. Salon dekorasyonunda yaratıcı fikirler uygulanırken, renkli tablolardan, büyük aynalardan ve dekorasyon aksesuarlarından faydalanabilirsiniz. Bu ev dekor ürünleri ile dekorasyon yapılırken evde oluşturulmak istenilen dekorasyon teması dikkate alınır. Ev dekorasyonunuzu klasik, modern, Vintage ve spor temalar içerisinde oluşturabilirsiniz. Bu dekorasyon çeşitlerini oluşturmak için yaratıcı fikirlerden yararlanmak, daha etkileyici bir tema yaratılmasına olanak sağlar.

 

Klasik Salon dekorasyonunda Yaratıcı Fikirler

Klasik yaratıcı fikirlere sahip salon dekorasyonu için klasik temalı ev dekorasyon ürünleri kullanılmalıdır. Klasik ve etkileyici bir solan dekorasyonu yapmak için kullanılabilecek yaratıcı fikirleri şu şekilde sıralarız:

·Klasik çizgilere sahip açık renkler veya koyu renkler ile tasarlanmış koltuk takımları kullanabilirsiniz.

·Duvar dekorunda klasik temalı yağlı boya tabloları ve kanvas tabloları tercih edebilirsiniz.

· Yemek masasının veya orta sehpanın üzerinde klasik tablolar ile uyumlu temaya sahip şamdanlar, vazolar kullanabilirsiniz.

Salonlarda koltuğun arkasına asılan klasik temalı yağlı boya tablolar ile şık bir görünüm elde edilir. Özellikle, doğa motiflerinin yer aldığı klasik yağlı boya tablolar tercih edilerek, salonda rahatlatıcı ve dingin bir hava elde edilir. Sizler için sunduğumuz ürün yelpazemizde, Gece Ağaç ve Gündüz Ağaç isimleri ile yer alan yağlı boya tablolarımız, klasik salon dekorasyonunda kullanıma uygun ürünlerdir. Sunduğumuz klasik yağlı boya tablolar, yenilikçi bir tasarım algısı ile oluşturulmuştur. Sizde ürün yelpazemizden klasik salonlarınıza en çok uyum sağlayacak tabloyu bulabilirsiniz.

 

Modern Salon Dekorasyonunda Yaratıcı Fikirler

Modern yaratıcı fikirlere sahip salon dekorasyonu için modern ve açık renklere sahip mobilyalar tercih edilir. Bu mobilyalara eşlik eden ev aksesuarları ile modern ve yaratıcı bir dekor oluşur. Modern salon dekorasyonu için yaratıcı fikirleri şu şekilde sıralarız:

·Modern salonların duvarlarında modern kanvas ve yağlı boya tablolar kullanabilirsiniz.

·Kullanılan duvar dekoru tablolarını soyut, obje çizimli temalara sahip tablolar arasından seçebilirsiniz.

·Bu tablolar ile uyumlu biblo, şamdan, ayna gibi aksesuarları salonun duvarlarında kullanabilirsiniz.

Modern salon dekorasyonunda yaratıcı fikirler uygulamak için kullanacağınız tablolar, soyut veya obje çizimli tablolar arasından seçilebilir. A Kalite olarak bizlerin, sizler ile sayfamız üzerinden buluşturduğumuz, Navy Soyut I, Navy Soyut II, Navy Soyut III ve Blue Water Color isimli tablolar, modern salon dekorasyonlarında çarpıcı bir görünümü desteklerler. Bu tabloları salonlarda TV ünitesi, koltuk, şömine gibi bölümlerin üst kısmına asarak, şık ve klasik bir dekor teması elde edebilirsiniz. Sizde sayfamızda bulunan ürün seçeneklerimizi inceleyerek, hayalinizde olan modern tablolara ulaşabilirsiniz.

 

Vintage Salon Dekorasyonunda Yaratıcı Fikirler

Vintage yaratıcı fikirlere sahip salon dekorasyonu, Vintage tablolar ile desteklenerek en etkili görünümüne ulaştırılır. Vintage salon dekorasyonu için kullanılan yaratıcı dekor fikirlerini şu şekilde sıralarız:

·Salonda kullanılan tüm renk detayları eskitme ve Vintage özellikli tercih edilebilir.

·Bu renkler ile uyumlu Vintage tabloları kullanarak duvarları dekore edebilirsiniz.

·Vintage çerçeveler ve Vintage aynalar kullanarak, Vintage mobilyalarınız ile uyumlu bir dekor oluşturabilirsiniz.

Duvar dekorunda kullanabileceğiniz Vintage tablo modelleri, sizlere sunduğumuz yaratıcı tablo çeşitleri arasında yer alır. Sayfamız ürün yelpazesinden inceleyebileceğiniz, Villa Paris Retro, Retro Şamdan, Life Is a Ride, Vintage Dream isimli tablolarımız, Vintage ev dekorasyonlarınızı ön plana çıkarmak için yaratıcı fikirler sunar. Bu tablolar ile salonda yaratacağınız Vintage atmosfer sayesinde tam bir uyum yakalanır. Sizde evinizi en uygun Vintage kanvas tabloyu sayfamızdan seçip, güvenilir koşullarımızdan ve ürün kalitemizden faydalanarak sipariş verebilirsiniz.

 

Spor Salon Dekorasyonunda Yaratıcı Fikirler

Yaratıcı fikirli spor salon dekorasyonu için çok renkli ev dekorasyon ürünleri tercih edilmelidir. Özellikle, birçok rengin bir arada kullanıldığı tabloları tercih ederek, spor görünümlü ev dekorasyonları oluşturabilirsiniz. Spor salon dekorasyonunda yaratıcı fikirler için uygulanabilecek yöntemleri şu şekilde sıralarız:

·Salonda kullanılan koltuk gurubu rahat tasarıma sahip olan modeller arasından seçilmelidir.

·Salon duvarlarında dinamik renkler tercih edilmelidir. Beyaz, açık mavi, çarpıcı bir sarı veya yeşil duvarlarda tercih edilebilir.

·Bu duvarların üzerine birçok rengin bir arada kullanıldığı tablo çalışmaları ekleyebilirsiniz.

Salon dizaynları  spor temaya sahip olan kişiler, ürünlerimiz arasında yer alan, Renkli Love, Afrikalı Kadın, Soyut Renkli Kadın, Afrikalı Etnik Kadın, Afrikalı Etnik Müzisyen isimleri ile sunduğumuz kanvas tabloları tercih edebilirler. Bu tablolar ile spor salon odası dizaynı  çalışmalarınızda renkli ve dinamik bir görünüm elde edersiniz. Bizler sizlerin en yenilikçi tasarımlara sahip tablo modelleri ile buluşmanızı amaçlarız. Kaliteli ve güvenilir yapımızdan yararlanarak, sizlerde hayalinizde olan tabloyu, https://www.elitticaret.net/  adresli sayfamızdan sipariş edebilirsiniz.

Etiketler: salon dekorasyonunda tablo seçimi,kanvas tablo,yağlı boya dokulu tablo,kanvas tablolar

WhatsApp
//