Tablo Çeşitleri

Kanvas Tablo Çeşitleri

Kanvas tablo modelleri tasarım ve dizayna göre değişmektedir. Kanvas tablo çeşitleri farklı zevk ve stillere uygun olacak farklılıkta tasarlanmaktadır. Buna göre:

·Modern kanvas tasarımı,

·Etnik kanvas tasarımlar,

·Eskitme özellikte kanvas tablolar,

·Kişiye özel kanvas tablo modelleri,

·Doğa motifleri,

·Portreler,

·Soyut kanvas modelleri olarak sayılabilir.

Kanvas Modelleri Nelerdir?

Kanvas tablo modelleri birbirinden farklı şekilde tasarlanmaktadır.5 parçalı kanvas tablo modellerinden rustik yapısıyla dikkat çeken 3 parçalı kanvas tablo çeşitlerine kadar farklı modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Özellikle tercih edilen modeller:

·Çerçeveli kanvas tablo modelleri

·Cam baskı kanvas tablolar

·İşlemeli kanvas tablo modelleri

·Kabartmalı tablo modelleri

·Parçalı kanvas modelleri,

·Ahşap kanvas modeller,

·Petek kanvas modelleri

·Oval kanvas tablolar,

·Ünlü ressam tabloları,

·Soyut modeller,

·İstanbul tabloları,

·Kadın ve portre tabloları,

·Dünya haritası tabloları,

·Atatürk tabloları olarak özetlenebilir.

Tercih edeceğinz tüm tablolarımız A Kalite kalitesinde sizlere sunulmaktadır. Farklı renk, yapı, boyut ve tarz çeşitleri arasından sizin için en uygun olanı satın alabilirsiniz. Özellikle dev kanvas tablo çeşitleri ile eviniz ya da iş yeriniz için mükemmel bir tasarım dokunuşunu yapabilirsiniz. Bu tabloları farklı aydınlatma yöntemleri canlandırmanız da mümkün.

Dev Kanvas Tablo Modelleri Nelerdir?

Dev kanvas tablolar farklı tasarımlarla üretilmektedir. Kanvas tablo tasarımı oldukça titizlik isteyen dekoratif alanlardan biridir. Kalite bakımından düşük olan kanvas tablolar, evin tasarımında oldukça düşük etkiler yaratacaktır. Bununla beraber dev kanvas tablo seçimi yapacaksanız, görselliğin yüksek olmasına ve çözünürlüğün yüksek olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Kanvas tablo çeşitleri ve kullanım alanları ise:

·Özellikle devasa kanvas tablolar için iş yerleri, müstakil evler ya da kişisel ofisler tercih edilmektedir.

·Devasa kanvas tablolar için bir duvarı ayırmanız gerekmektedir. Duvarın rengi, yapısı ve tasarımı buna göre belirlenir.

·Aynı zamanda dev kanvaslar tüm odanın tasarımı için de belirleyici olacaktır. Bundan dolayı da tasarımların ve kalitesinin en ideal seviyede olması önemlidir.

Kanvas Tablo Çeşitleri Nasıl Seçilmeli?

Kanvas tablo çeşitlerinde seçim yaparken tüm odanın ve evin temasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Odanın tasarımı ve genişliğini tercih edeceğiniz tablo boyutuna karar vermeniz için önemlidir. Özellikle geniş duvarlar için parçalı tablo seçeneklerine göz atabilirsiniz. Sitemiz üzerinden tercih edebileceğiniz kanvas tablo modellerini seçerken şu ipuçlarını kullanabilirsiniz:

·Özellikle salon için tercih edeceğiniz kanvasları tv arkasında, yemek masasının konumuna ya da koltuk takımı arkasına kullanabilirsiniz. Bu kanvasların mutlaka mobilyalar ile renk uyumu olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

·Aşırı zıt renkler çoğu zaman uyum sağlamayacaktır. Şayet duvar siyah ise, bu noktada beyaz bir kanvas ya da tam tersini seçebilirsiniz.

·Ancak mobilyalar sarı gibi iddialı renklerdeyse tabloların mor, turuncu ya da kırmızı olması konusunda dikkatli seçimler yapmanız gerekecektir.

Kanvas Tablo Fiyatları Nedir?

Kanvas tabloların fiyatları için sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Farklı fiyat seçenekleri ile sizin için en uygun kanvas tabloyu bulabilirsiniz. Kanvas tablo çeşitleri arasından seçim yaparken:

·Şayet eviniz klasik ve şık şekilde tasarlanmışsa kadın ve portre modellerini tercih edebilirsiniz.

·Modern şekilde tasarlanmış eşyalarınız varsa özellikle soyut kanvas tablo modellerimiz arasından seçim yapabilirsiniz.

·Rustik tasarımlar için rustik tablo modelleri arasından seçim yapmanız en doğrusu olacaktır.

·Farklı tarzların birleşimi konusunda çok iddialı olmayan tablo seçimleri de her zaman uyumlu olacaktır.

Etiketler: kanvas tablo çeşitleri,kanvastablo,kanvas tablolar

WhatsApp
//