Atatürk Tabloları

Cumhuriyet’in kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün birbirinden eşsiz fotoğraflarının yüksek kalite kanvas baskılarını ofisinize, odanıza ve salonunuza yerleştirerek ortamınıza asil ve farklı bir enerji katabilirsiniz. Atatürk’ün ve Cumhuriyet’in kurulmasında öncülük eden yakınlarının ve askerlerimizin yağlı boya resimlerinin kanvas baskılarına anında ulaşabilir ve satın alarak sahip olabilirsiniz.

KURTULUŞ SAVAŞI TABLOSU

Ülkenin bütünlüğünü korumak ve işgal devletlerinden temizlenerek tam bağımsız ve ulusal egemenliğe dayalı Cumhuriyeti kurmak adına 1919 yılında başlatılan Kurtuluş Savaşı, hepimiz için çok önemli manevi bir anlama

ATATÜRK VE YAKINLARI

Mustafa Kemal Atatürk’ün Cumhuriyeti kurmak için verdiği mücadelede ona eşlik eden önemli isimlerin yer aldığı tablolar da kanvas olarak bulunmaktadır. Atatürk’ün, İsmet İnönü, Sabiha Gökçen, Manevi kızı Ülkü ve Latife Hanım ile beraber fotoğraflarından hazırlanan kanvas baskı Atatürk tabloları ile ofisinize ve odanıza

ATATÜRK VE TÜRK HALKI

Atatürk’ün Türk halkına seslenirken, kurtuluş savaşını komuta ederken, çocuklarla, yabancı devlet adamlarıyla, inkılaplara imza atarken ve TBMM’de çekilen fotoğrafları ve yağlı boya çalışmalarına istediğiniz ölçü ve türde kanvas

ATATÜRK PORTRELERİ

Kalpaklı, smokinli, takım elbiseli, askeri üniformalı, gözlüklü yağlı boya Atatürk tabloları mozaik, tek parça, kare, dikey, yatay ve panorama kanvas baskı olarak anında isteğe özel hazırlanmaktadır.

 

 

Atatürk’ün Profil Portresi

 

Ayrıca Atatürk’ün özlü sözleri ve portresi yer alan makam fonu, panosu ve çerçeveli Atatürk tabloları da anında isteğe özel olarak talep edilen boyutlarda yer almaktadır.

 

ATATÜRK KARA KALEM ÇİZİMLERİ

Atatürk’ün çeşitli seyahatlerinden ve konuşmalarından esinlenerek hazırlanmış kalpaklı, smokinli, kürklü kara kalem çizimleri, kanvas baskı ile ortamınıza asil bir hava getiriyor.

 

 

Atatürk Siyah Beyaz Çizim Tablosu

 

ATATÜRK İMZALI KANVAS BASKILAR

Atatürk’ün imzası ile damgalanmış en güzel fotoğrafları ve çizimleri, en kaliteli kanvas baskı uygulaması ile ofisinizde yer almayı bekliyor.

 

 

Atatürk’ün İmzası

 

ATATÜRK MOZAİĞİ

Atatürk’ün çeşitli etkinliklerde çekilmiş fotoğrafları ve yapılmış yağlı boya çalışmaları ile oluşturulan mozaik ile ortaya çıkarılan Atatürk profili çalışmalarıyla, aynı anda tüm Atatürk fotoğraf ve resimlerine sahip olabilirsiniz. Bu mozaiğe istediğiniz boyut ve kesim türünde sahip olabilirsiniz.

WhatsApp
//