Türkiye'nin en büyük kanvas tablo mağazası...

Profesyonel bir ekip tarafından hazırlanan kanvas tablolar, uzman işçilikten sonra sizlere ulaşır. En uygun fiyat ve üstün kalite anlayışını benimseyen , Türkiye'nin en geniş ürün yelpazesine tablo mağazasıdır.

Duvar dizaynında günü yakalamak, değişen moda ve trendlere uyum sağlamak isteyen bunun yanında aradığı kalitedeki ürünü, uygun fiyata temin etmek isteyen müşterilerimize çok yakınız.

Hızlı kargo ve zamanında teslimat

Elit Tablo yaptığınız alışverişlerde alışveriş limiti olmaksızın Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo avantajıyla siparişiniz en hızlı şekilde sizlere ulaştırılır.

Birinci sınıf üretim ve uygun fiyat

Her zaman en kaliteli ürün ve en uygun fiyat politikasını benimseyen Tablocudan, yaptığınız alışverişlerde %100 müşteri memnuniyeti garantisi sunar.

Kolay alışveriş, farklı ödeme seçenekleri

Banka havalesi / EFT, tüm kredi kartlarına tek çekim ve 9 taksit, Yurtiçi Kargo aracılığıyla kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme imkanı ve kolaylığı.

Profesyonel İşçilik Farkı

  • Ürünlerde piksel bozukluğu ve görüntü bulanıklığı görülmez
  • Tüm tablo modelleri en yüksek görüntü çözünürlüğüne sahiptir
  • Dış etkenlerden zarar görmemesi için yüzey koruyucu uygulanır

Her Zaman Kaliteli Malzemeler

  • %100 pamuk kumaş ve en kaliteli ahşap şaseler kullanılır
  • Ürünler ömür boyu aynı kalitede kullanılabilir
  • Hiç bir zarar görmemesi için özenli paketleme işlemi

Binlerce Tablo

100.000'den fazla tablo modeli arasından özgürce seçin.

Sitede yer alan ultra yüksek çözünürlüklü resimler, tek parça ve parçalı olarak pek çok modelde seçim yapılabilmesi amacıyla dizayn edilmiştir.

2009'dan bu yana bireysel ve kurumsal binlerce müşterinin duvarını süsleyen Elit Ticaretin mutlu müşterileri arasında yer almak için hemen tablo kategorilerine göz atmaya başlayabilir, beğendiğiniz tabloları satın alabilirsiniz.

100.000'den fazla farklı tablo modeli

Sitemizde yer alan binlerce tabloyu, dilediğiniz modelde satın alabilirsiniz. Toplamda 100.000'den fazla model arasından beğendiklerinizi seçin.

Kendi tablonu kendin tasarla

Kendi fotoğrafınızdan tablo tasarlayarak duvarınızı süsleyebilir, ya da sevdiklerinize hediye için hazır şablonlardan tablo oluşturabilirsiniz.

Binlerce mutlu müşteri arasında yer

Onlarca kurumsal müşteri ve binlerce bireysel müşteri arasında yer almak için hemen tablo galerisine göz atmaya başlayabilirsiniz.

WhatsApp
//